Primakolor Car Refinishes Sp. z o.o.

Wyłączny partner handlowy technologii Lesonal WB GT w Polsce

 

 

Począwszy od września 2014 r., Primakolor Car Refinishes Sp. z o.o jest wyłącznym partnerem handlowym AkzoNobel  w zakresie marketingu i sprzedaży nowego asortymentu marki Lesonal w Polsce. Nowoczesna technologia napraw samochodowych w segmencie premium w Polsce, Lesonal GT w systemie zgodnym z Dyrektywą 2004/42/CE,  dotyczącą lotnych związków organicznych, jest przeznaczona do każdego typu naprawy.

Spółka PRIMAKOLOR powstała specjalnie w tym celu i podpisała długoterminową umowę dystrybucji z AkzoNobel. PRIMAKOLOR specjalizuje się w segmencie lakierów do napraw samochodowych i będzie sprzedawać tylko markę Lesonal. Spółka ta przejmuje istniejącą sprzedaż wyrobów marki Lesonal w Polsce.

Siedziba spółki mieści się w Kątach Węgierskich (na północ od Warszawy). Tam też zlokalizowano centrum logistyczne, centrum obsługi klienta oraz dział techniczny.

Udziałowcami spółki są Polacy i Holendrzy.

Zarząd spółki składa się z trzech członków, z których każdy posiada długoletnie doświadczenie w branży napraw samochodowych oraz odnosił sukcesy w zakresie wprowadzania na rynek marek premium oraz nowych technologii lakierów do napraw samochodowych w Polsce i za granicą.

Piętnastoosobowy zespół wyspecjalizowanych handlowców i techników firmy PRIMAKOLOR skoncentruje swoje działania na uzyskaniu znaczącego rozwoju sprzedaży marki Lesonal w warsztatach lakierniczych segmentu premium, tworząc profesjonalną sieć dystrybucji na terenie całej Polski.

Wspólny potencjał partnerów handlowych i długoletnie doświadczenie na rynku pozwoli na rozwój innowacyjnej linii produktowej w Polsce. Długoletnie partnerstwo zapewni rozwój krajowej sieci dystrybucji, a wprowadzenie nowej, wodnej technologii lakiernictwa renowacyjnego Lesonal GT wzmocni wizerunek marki Lesonal na rynku polskim. Połączone siły, wspólna pasja  i zaangażowanie zaowocują sukcesem marki premium Lesonal na rynku lokalnym, z takim samym powodzeniem, jak na głównych rynkach europejskich.

Bliższe informacje można uzyskać:

 

PRIMAKOLOR Car Refinishes Sp. z o. o.
ul. Strużańska 38
05-126 Kąty Węgierskie
www.primakolor.pl