Centrum szkoleniowe (ATC)

Nowoczesny ośrodek szkoleniowy dla wymagających kursantów

 

 

Po wiedzę i umiejętności

Doskonałość i rentowność renowacyjnego lakierowania samochodów to wynik połączenia wysokiej jakości produktów oraz wysokich kwalifikacji i doświadczenia pracownika lakierni. Jakość naszych produktów jest powszechnie wysoko ceniona, ale znani też jesteśmy z dbałości o poziom umiejętności pracowników. Od ponad trzydziestu lat wspieramy warsztaty blacharsko – lakiernicze nie tylko konsultacjami technicznymi, ale także organizując kursy w ośrodkach szkoleniowych AkzoNobel (Automotive Training Center - ATC).

Lider szkoleń dla Klientów

To właśnie sieć prawie sześćdziesięciu Centrów Szkoleniowych AkzoNobel (ATC) rozmieszczonych na całym świecie powoduje, że jesteśmy powszechnie uznawani za lidera w prowadzeniu kursów z zakresu lakierowania pojazdów. Nasza pozycja lidera ma też podłoże historyczne – byliśmy pierwszym producentem lakierów renowacyjnych, który zaproponował swoim Klientom tematyczny system szkoleń technicznych.

Czego i jak uczymy?

Nasi eksperci prowadzą kursy obejmujące nie tylko wszystkie aspekty napraw lakierniczych, ale również – dla techników, managerów oraz firm dystrybucyjnych – zagadnienia związane z zarządzaniem warsztatem. Modułowy system szkoleń pozwala na realizację elastycznych programów nauczania, co zapewnia efektywność kursów i spełnienie ściśle określonych oczekiwań konkretnych Klientów. Szkolenia prowadzone są w małych grupach przez wykwalifikowanych instruktorów, którzy kładą nacisk przede wszystkim na zajęcia praktyczne. Niezależnie od przedmiotu – czy to techniki lakierowania, dobór koloru, czy też zarządzanie i rentowność warsztatu lakierniczego – każde szkolenie jest gruntownie przez nas analizowane w celu ciągłego dostosowywania go do indywidualnych potrzeb Klientów.

Centrum Szkoleniowe ATC w Pruszkowie

Nowy ośrodek szkoleniowy w Pruszkowie oferuje kursantom halę warsztatową wyposażoną w strefy przygotowawcze, kabiny lakiernicze, mieszalniki lakierów, myjnię narzędzi oraz szereg urządzeń pomocniczych. Na szczególną uwagę zasługują lampy emitujące promienie UV–A, stosowane przy utwardzaniu najnowszej generacji podkładów. Zajęcia teoretyczne odbywają się w klimatyzowanych salach wykładowych wyposażonych w nowoczesny sprzęt audiowizualny.

 DSC_0967.jpg  20111123-DSC_0947.jpg
 20111123-DSC_0946.jpg DSC_0970.jpg