/content/akzonobel-flourish/dulux/gb/en/colour-details/basically-black

HYUNDAI MOTOR POLAND

Hyundai Motor Poland

Hyundai Motor Poland Sp. z o.o. wybrała Akzo Nobel Vehicle Refinishes jako zaufanego dostawcę produktów  i usług do renowacji pojazdów dla swojej sieci dystrybucji na terenie Polski. 

Umowa została podpisana w dniu 24.05.2023 r. i oznacza, że Hyundai Motor Poland rekomenduje technologię Sikkens i Lesonal,  marek premium należących do firmy AkzoNobel,  do napraw lakierniczych w swojej Sieci Dystrybucyjnej Hyundai w Polsce.

Marka Sikkens dystrybuowana w Polsce przez Akzo Nobel Car Refinishes Polska Sp. z o.o. i marka Lesonal przez Primakolor Car Refinishes Sp. z o.o, spełniają najwyższe kryteria jakościowe i są zgodne z wytycznymi producenta Hyundai Motor Poland.

Hyundai logo

Cieszymy się z rozpoczęcia współpracy z Hyundai Motor Poland" - mówi Vaclav Kloub, Regional Lead Central Eastern Europe, Turkey, Middle East and Africa. "Jesteśmy przekonani, że nasze nowoczesne energooszczędne technologie marek Sikkens i Lesonal spełnią najwyższe wymagania jakościowe oraz wpłyną na efektywność i rentowność sieci naprawczej , ale to tylko jeden ze sposobów , w jaki rozwijamy się na rynku i pomagamy naszym klientom pozostać na czele. Partnerstwo leży u podstaw wszystkiego, co robimy" – dodaje Waldemar Dolny Sales Manager VR Poland. "Istniejemy dzięki naszym klientom i dla nich. Wsłuchaliśmy się w potrzeby Hyundai Motor Poland, a dzięki innowacyjnym rozwiązaniom podążającymi za rynkowymi trendami i kompleksowej ofercie serwisowej możemy wesprzeć ich w  ciągłym rozwoju" – podsumowuje Waldemar Dolny.

„To dla nas ogromne wyróżnienie, że możemy wspólnie rozwijać Sieć Dystrybucyjną Hyundai w Polsce. To historyczny moment. Podpisana umowa podkreśla silną pozycję marek VR premium AkzoNobel       w sieci naprawczej Hyundai Motor Poland oraz precyzyjnie wytycza zakres naszego wsparcia i wspólnych działań w obszarach innowacyjnych cyfrowych rozwiązań, szkoleń w zakresie wsparcia technicznego oraz usług biznesowych”- dodaje Jacek Chrząszcz Dyrektor ds. Kluczowych Klientów VR Premium Centralna Europa  Wierzę, że nasza współpraca będzie owocna i korzystna dla obydwu stron” – podsumowuje Jacek Chrząszcz.

 

Akzo Nobel Vehicle Refinishes od wielu lat dostarcza produkty i usługi, które spełniają oczekiwania profesjonalnych warsztatów blacharsko-lakierniczych. W swoich działaniach firma AkzoNobel koncentruje się na wspomaganiu rozwoju działalności jej klientów, łącząc doświadczenie
i innowacyjność oferty i narzędzi, buduje wartości biznesowe i przewagę konkurencyjną na rynku.

Dowiedz się więcej: www.sikkensvr.com i www.lesonal.com  

Trwa pobieranie danych. Proszę czekać...