Rethink sustainability blue car

RETHINK ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

RETHINK ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ Z MARKĄ LESONAL

Nasze podejście do zrównoważonego rozwoju zaczyna się od przemyślenia każdego etapu procesu naprawy, od początku do końca.

Starannie dobierając odpowiednie produkty i narzędzia, których używasz, oraz procesy, które stosujesz, możemy pomóc Ci postawić na zrównoważony rozwój bez uszczerbku dla wydajności.


RETHINK PRODUKTY

Nasze wybrane systemy produktów umożliwiają Twojemu warsztatowi blacharsko-lakierniczemu zmniejszenie emisji CO2e, zmniejszenie zużycia energii i skrócenie czasu procesu, co prowadzi do oszczędności kosztów i zwiększenia wydajności.

CO2eRepairCalculator

CO2-E-REPAIR CALCULATOR

Nasza najnowsza cyfrowa innowacja została opracowana, aby pomóc Ci poprawić swój ślad węglowy. Określa ona poziomy emisji dwutlenku węgla związane z procesem malowania i suszenia – w tym zużytą energię – i łączy się bezpośrednio z używanymi produktami. Dostarcza również danych dotyczących emisji lotnych związków organicznych (VOC), pomagając zrozumieć, gdzie można wprowadzić usprawnienia.

Our combined product system

NASZ SYSTEM PRODUKTÓW ŁĄCZONYCH

Przejście z systemu konwencjonalnego na system produktów suszonych w temperaturze otoczenia może zmniejszyć emisję CO2e nawet o 35% i ograniczyć zużycie energii nawet o 34%.

Our UV product system

NASZ SYSTEM UTWARDZANIA PROMIENIAMI UV

Przejście z systemu konwencjonalnego na system produktów suszonych w temperaturze otoczenia może zmniejszyć emisję CO2e nawet o 29% i skrócić czas procesu nawet o 50%.

CO2eRepairCalculator

NASZ SYSTEM PRODUKTÓW SUSZONYCH W TEMPERATURZE OTOCZENIA

Przejście z systemu konwencjonalnego na system produktów suszonych w temperaturze otoczenia może zmniejszyć emisję CO2e i zużycie energii nawet o 22%.

RETHINK COLOR MATCHING

RETHINK DOPASOWANIE KOLORU

Nasze cyfrowe narzędzia kolorystyczne MIXIT™ i Automatchic™ Vision pomagają zmniejszyć ilość odpadów farby nawet o 20% i znacznie skrócić czas procesu.

RETHINK DIGITALIZATION

RETHINK CYFRYZACJA

Dzięki naszemu cyfrowemu pulpitowi do zarządzania produktem, Carbeat™, nie tylko zwiększysz wydajność produkcji nawet o 10%, ale także poprawisz komunikację w warsztacie, wzmocnisz pozycję swoich pracowników i stworzysz lepsze miejsce pracy.

Trwa pobieranie danych. Proszę czekać...