GREAT FINISH. FAST.

O MARCE

LESONAL – POCZUJ RÓŻNICĘ

Doskonały rezultat wymaga doskonałego początku, abyś w tej szybko rozwijającej się branży pozostał dla swoich klientów numerem jeden i mógł skoncentrować się na przyszłości.

Dzięki ponad 160-letniemu doświadczeniu i bogatej historii najwyższej jakości napraw z idealnym dopasowaniem koloru, możesz być pewien, że z produktami Lesonal uzyskasz doskonały efekt końcowy. Za każdym razem.

Wiemy, jak ważni są dla Ciebie Twoi klienci. Spełnienie standardów najwyższej jakości przy jak najkrótszym czasie trwania naprawy wymaga zręczności, motywacji i kreatywności, które pozwolą spełnić obietnicę daną klientowi – w szczególności, gdy jest to wyścig z czasem.

DOSKONAŁE REZULTATY. SZYBKO.

Szybkość i wysoka jakość – oto dwa atrybuty, które łączy ze sobą Lesonal. Dostarczanie najlepszych produktów lakierniczych o najwyższej jakości jest naszą pasją.

Szybkie naprawy bez obniżania jakości – to zobowiązanie Lesonal. Najwyższej jakości wykończenie i błyskawiczne tempo pracy są kluczowe dla satysfakcji klienta i wyższej wydajności. Z Lesonal naprawy stają się łatwiejsze dla Ciebie i Twoich pracowników, ponieważ koncentrujemy się na dostarczaniu maksymalnych możliwych korzyści za pośrednictwem kompaktowej, uniwersalnej i łatwej w stosowaniu linii produktów. Nazwy produktów są jasne i zwięzłe, a etykiety posiadają oznaczenie kolorystyczne ułatwiające ich identyfikację.

DOSKONAŁY PROCES NAPRAWY. SZYBKO.

Możesz zaufać wysokiej wydajności i opłacalności produktów Lesonal. Marka Lesonal pozwala warsztatom blacharsko-lakierniczym niezmiennie osiągać doskonałe rezultaty oraz​ wysoką wydajność. Większość środków pomocniczych cechuje się wszechstronnością, która umożliwia ograniczenie zarówno zapasów, jak i kosztów ich magazynowania. Poprzez linię produktów Lesonal oferujemy naszym klientom możliwość oszczędności i zwiększenia rentowności – bez obniżania jakości produktów czy usług!

Nasze produkty, wspierane przez zaawansowane narzędzia kolorystyczne oraz specjalistów Lesonal, zapewniają doskonały efekt tak za pierwszym, jak i za każdym kolejnym razem.

Gwarantujemy, że oddajemy w Twoje ręce wiodące w branży rozwiązania. Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości systemu zapewniającego najwyższą szybkość i wydajność procesu lakierowania Dzięki jednemu z najbardziej zaawansowanych narzędzi kolorystycznych na świecie zapewniającemu właściwe dopasowanie koloru już za pierwszym razem możemy pomóc Ci osiągać jednolite rezultaty, jakich oczekują Twoi klienci.

DOSKONAŁE WSPARCIE. SZYBKO.

Pracujący w terenie, doświadczony zespół wsparcia technicznego Lesonal oraz nasi dystrybutorzy pomogą Ci dobrać idealny system produktów dopasowany do danego zastosowania. Co więcej, podpowiedzą również, jak wykonywać niepozostawiające śladów naprawy na szerokim wachlarzu powierzchni – jesteśmy tu po to, aby służyć Ci pomocą i radą, zawsze i wszędzie.

Wybierając partnerów, szukamy ludzi podchodzących do prowadzonej działalności z takim samym zapałem, pasją i entuzjazmem, jakimi my kierujemy się na co dzień.

Nawiązanie efektywnej i korzystnej współpracy pomiędzy naszym zespołem a klientami jest uzależnione od prawidłowego zastosowania produktów Lesonal, dlatego dużą uwagę przykładamy do szkoleń i pokazów. To zapewniające sukces połączenie filozofii stawiającej ludzi na pierwszym miejscu oraz oferty Lesonal, które pozwoli Ci skoncentrować się na przyszłości.

Trwa pobieranie danych. Proszę czekać...