PRECYZYJNY DOBÓR KOLORU

KOLOR

CYFROWA PRECYZJA

Cyfrowe wyszukiwanie kolorów to najlepszy – i jedyny – sposób na szybkie i precyzyjne dopasowanie prawidłowych receptur kolorów odpowiednich do naprawianego pojazdu. Najnowocześniejszy pakiet rozwiązań kolorystycznych w cyfrowej technologii Lesonal przynosi mierzalne korzyści dla Twojego biznesu – lepsze dopasowanie koloru, większą wydajność, a w konsekwencji większy zysk.

COLORVATION

Colorvation to wyjątkowe, przyjazne dla użytkownika podejście do lakiernictwa samochodowego, oparte na nowoczesnej, cyfrowej technologii koloru. Właściwie już po pierwszym zapoznaniu się z podejściem Colorvation, zawsze będziesz chciał korzystać z naszych innowacyjnych narzędzi cyfrowego dopasowania kolorów.

Dowiedz się więcej o Colorvation!

AUTOMATCHIC™ VISION

Automatchic™ Vision to narzędzie do cyfrowego dopasowania kolorów stanowiące część platformy Colorvation, które pozwala wykorzystać siłę cyfrowej innowacji. Kompaktowy spektrofotometr ręczny Automatchic™ Vision wykorzystuje najnowszą technologię cyfrową umożliwiającą precyzyjne, niezawodne pomiary kolorów.

Automatchic™ Vision umożliwia ​optymalizację pracy oraz zwiększa szybkość i dokładność, co przekłada się na wzrost rentowności. Pomaga także prowadzić działania w sposób zrównoważony, zmniejszając zużycie lakieru i ilość odpadów ​oraz zapewniając oszczędność czasu. Z jego pomocą dobierzesz odpowiedni kolor trzykrotnie szybciej niż w przypadku stosowania tradycyjnych metod.

MIXIT™

MIXIT™ to zaawansowana aplikacja firmy AkzoNobel do identyfikacji i wyszukiwania kolorów. Z MIXIT™ zyskujesz bezpośredni i natychmiastowy dostęp do rozległej bazy obejmującej ponad dwa miliony kolorów i wariantów, która powiększa się z każdym dniem. Program MIXIT™ wykorzystuje oparty na chmurze system, dzięki czemu można używać go na dowolnych urządzeniach z różnymi systemami operacyjnymi.

Łącząc potencjał narzędzia Automatchic™ Vision z możliwościami aplikacji MIXIT™, możesz być pewien uzyskania doskonałego dopasowania koloru już za pierwszym razem – i to szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Uproszczony proces doboru kolorów dostarcza niezbędnych danych dokładnie wtedy, kiedy ich potrzebujesz, umożliwiając optymalizację pracy oraz zwiększając szybkość i dokładność, co przekłada się na wzrost rentowności.

Trwa pobieranie danych. Proszę czekać...