GREAT SUPPORT. FAST.

USŁUGI

TO COŚ WIĘCEJ NIŻ LAKIEROWANIE

Osoby opracowujące i dostarczające produkty Lesonal oraz działy wsparcia pracują z prawdziwą pasją i wiedzą, że Tobie i Twojemu personelowi również zależy na osiąganiu najlepszych rezultatów. Nasz zespół specjalistów posiada wszechstronną wiedzę i wieloletnie doświadczenie, które może zadecydować o sukcesie Twojego warsztatu blacharsko-lakierniczego. Chętnie to udowodnimy!

PARTNERSTWO

Efektywna i korzystna współpraca pomiędzy naszym zespołem, a klientami jest uzależniona od prawidłowego zastosowania produktów Lesonal, dlatego dużą uwagę przykładamy do szkoleń i pokazów. To zapewniające sukces połączenie filozofii stawiającej ludzi na pierwszym miejscu oraz oferty Lesonal. Bardzo uważnie słuchamy uwag naszych klientów, aby zrozumieć stojące przed nimi wyzwania oraz dopasować nasze rozwiązania do ich potrzeb. Wybierając partnerów, szukamy ludzi podchodzących do prowadzonej działalności z takim samym zapałem, pasją i entuzjazmem, jakimi my kierujemy się na co dzień.

SZKOLENIA

Skorzystaj z naszego doświadczenia

Zapewniamy szereg szkoleń oraz możliwość konsultacji na temat procesów technicznych, komercyjnych i administracyjnych, aby upewnić się, że w pełni korzystasz z możliwości naszych najnowszych produktów i osiągnięć. Jesteśmy gotowi wykorzystać w pełni nasze zaangażowanie, doświadczenie i zasoby w celu zwiększenia rentowności Twojego warsztatu.

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA

Otrzymuj najnowsze informacje o Lesonal bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.